Şifaver ÜRÜNLER

Ürün Hakkında

Ürünler

HİNDİSTAN CEVİZİ SABUNU

Hindistan cevizi sabunu çok sayıda mineral ve besin içerdiği için cildiniz için harika bir nemlendiricidir. Hindistan cevizi yağı da ciltteki kir ve ölü hücreleri temizlemek içinde kullanılabilir. İçerisinde ki besinler aynı zamanda saçınız içinde mükemmel bir nemlendiricidir. İçerdiği A ve B vitaminiyle Cildi Güzelleştirir.

Ürünler

HACI İHRAM SABUNU

%100 El Yapımı. Haç ve umre sabunu. Esans, Sentetik, boya ve benzeri katkılar kullanılmamıştır. Zeytinyağından üretilmiştir Bol Köpüklüdür ve temizleyiciliği yüksektir. Köpürtücü ham maddeler kullanılmamıştır.

Ürünler

OKALİPTÜS SABUNU

Güzel kokulu olan okaliptüs, doğal bir anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Deri üzerinde bakteri oluşumunu önler. Anti septik özelliğe sahiptir. Eklem ve kas ağrıları için etkili bir sabundur. Ayrıca siyah nokta ve sivilce oluşumunu önler. Hoş kokusu sayesinde ferahlatıcı etki verir.

Ürünler

ALOE VERA SABUNU

Sivilce ve siyah noktalarda etkilidir. Cilt lekelerini giderir ve cilde ipeksi görünüm sağlar. Cildi nemlendirir kırışıklık karşıtı. Pürüzsüz bir görünüm sağlar. Deri Üzerindeki Egzama, sedef, vitiligo gibi kaşıntılı hastalıklarda kullanılır. Cilt hücrelerini besleyerek canlı ve esnek bir görünüm sağlar. Cildin doğal nem dengesini korur ve peeling etkisi göstererek kan dolaşımını hızlandırır.