Şifaver ÜRÜNLER

Ürün Hakkında

Ürünler

SALYANGOZ SABUNU

İşte bu mucize sabun sayesinde siyah nokta ve sivilcelere, kırışıklık ve cilt çatlaklarına son!!!Tüm cilt tipleri için uygun olup, erkeklerde, kadınlarda, çocuklarda hatta bebeklerde bile güvenle kullanabilirsiniz. Cilt üzerindeki yara onarımını desteklerken iyileştirici özelliği ile hücre yenilenmesini hızlandırır ve ciltte yumuşak bir etki bırakır. Aynı zamanda antioksidan bir madde olan Allantoin; cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikaller ile savaşır.

Ürünler

SARIMSAK SABUNU

Sarımsak sabunu, saçınızı yıkamak için kullanabileceğiniz ve saçınıza pek çok faydası bulunan bir sabun türü olarak karşımıza çıkıyor. El yapımı ve organik bir sabun olması bakımından saça canlılık katabilecek olması sebebi ile bayanların özellikle tercih ettikleri görülebiliyor. Saçların sağlıklı uzamasını sağlamaktadır. Kepek oluşumlarını sonlandırır Sarımsak bitkisi özü içermektedir Antimikrobiyal yapısı nedeniyle mantar, egzama ve saç kırana iyi gelmektedir. Sarımsak Sabunu saç dökülmesini engeller.

Ürünler

TERMAL KİL ÇAMURU SABUNU

Kusursuz bir şekilde ölü deriyi temizleyerek pürüzsüz bir görünüm sağlar. Toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Cildi canlandırarak dokuları sıkılaştırıp forma girmesini sağlar. Sivilce ve akne tedavisinde kullanılır. Cilt üzerinde birikmiş yağları ve siyah noktaları yok eder ve cilde güzellik kazandırır. İçeriğinde magnezyum potasyum sodyum kalsiyum mineralleri bulunan %100 doğal bir üründür.

Ürünler

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ SABUNU

Hücre membranlannı rejenere eder ve cildi korur. Saç köklerini besler, kuvvetlendirir ve saç dökülmesini önler. Kara Üzüm çekirdeği kılcal damarları onararak vücuda zindelik ve diri bir görünüm kazandırır. İçindeki E vitamini sayesinde cildi sıkılaştırarak onarır. Cilde peeling etkisi yapar. Taze bir görüntü oluşturur. Ayrıca saç dökülmelerinde ideal bir sabundur.

Ürünler

YASEMİN SABUNU

Güzel ve etkileyici kokusuyla duyguları uyandıran Yasemin sabunu doğal bir afrodizyak etki sağlamaktadır. Cilt esnekliğini artırır, hücre zarlarını besleyerek sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar. Kuru ve hassas ciltler için önerilir. Doğal afrodizyak olan yasemin kişiye canlılık kazandırır ve endişeyi yatıştırır. Kuru, kırışık ve yaşlanan ciltlerde gençleştirici ve destekleyicidir. Cilt hücrelerini besleyerek canlı ve esnek bir görünüm sağlar.

Ürünler

YILAN OTU YAĞI SABUNU

Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir. Saç dökülmelerinde ve saç uzatmada etkilidir. Mevcut olan saçların dökülmesini önler. Kuru, yıpranmış saçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kepeğe Kesin Çözüm Sağlar. Tüm Saç Tiplerine Uygundur. Bu sayede cildiniz genç ve yumuşak kalır. Buna ilaveten, cilt kırışıklıkları, ten lekelerinin giderilmesi. Sivilce akneler, yüzde oluşan lekelerin giderilmesinde etkilidir.

Ürünler

YOSUN SABUNU

Yosun sabunu selülit için önerilir. Cilde, duruluk ve ferahlılık verir, deriyi dinlendirir ve parlaklık kazandırır, yosun tozu içerdiğinden antiseptik özellik bakterilere karşı koruyucudur, yosun sabunu ile banyo yapıldığında ölü deriyi yok eder. Yosunlar yüksek miktarda protein, mineral ve vitamin ihtiva ederler, kalsiyum, fosfor ve iyot açısından zengindir. Yosunlar A. C. B1.B2.B6.B12.E gibi vitaminleri bünyesinde bulundurur.