Şifaver ÜRÜNLER

Ürün Hakkında

Ürünler

LİMON SABUNU

. C vitamini açısından oldukça zengindir. İçerisindeki zeytinyağı ve limon yağı ve ekstresi ile cildinizi gençleştirerek canlı ve diri kalmasını sağlar. Sivilce, siyah nokta ve çillere iyi gelir. El ve ayak nasırlarında etkilidir. Doğal bir antiseptiktir. Cildin nem dengesini sağlar. Bol köpüğü ile yapılan masaj baş ve vücut ağrılarına iyi gelir. Cilt gözeneklerini açarak cildin nefes almasını sağlar gençleştirir, zinde ve diri kalmasını sağlar. Her cilt tipi için etkili derinlemesine temizlik sabunudur.

Ürünler

MENEKŞE SABUNU

Saç bakımı için mükemmel bir sabun. Mis kokusuyla Problemli ciltler için önerilen menekşe sabunu, cildi derinlemesine temizleyip, sivilce ve lekelerden arındırır. Köpüğü ile yapılan yüz masajı ile güneş lekelerine iyi geldiği belirtilmiştir. Özellikle kuru saç ve ciltleri nemlendirir, parlaklık ve canlılık verir. Hassas ciltlerde; kızarıklık ve alerji gidericidir. Tüm ciltler için nemlendirici ve yatıştırıcıdır.

Ürünler

MEŞE KÜLÜ SABUNU

Atalarımızdan bize kalan en mükemmel temizlik ürünü olan meşe külü ve zeytinyağından yapılan doğal banyo sabunu cildi daha esnek ve yumuşak etki yapan ve birçok deri hastalığını engelleyen meşe külü sabunu Saçlarda keçeleme sertlik ve kepek oluşumunu engeller saçlarınızı daha yumuşak, daha parlak ve dolgun görünmesini sağlar.

Ürünler

MİSK-İ AMBER SABUNU

Etkileyici kokusuyla ferahlık ve güzel duygular uyandıran doğal bir sabundur. Yağlı, Sivilceli ve Problemli Ciltler İçin Özellikle Tavsiye Edilir. El yapımı doğal sabun antiseptik özellikli doğal Misk-i Amber Sabunu el, yüz, ayak ve vücut için bakım ve hijyenik ürünü olarak kullanabilirsiniz. Hücre yenilen mesine ve yaraların iyileşme sürecini hızlandırır, mantar ve siğillere karşı etkilidir.

Ürünler

NAR SABUNU

Nar sabunu cildi serbest radikallerer karşı koruyarak cilt dokusunun daha parlak, elastik görünmesini sağlar ve kırışıklıkların giderilmesinde etkili olur. İçeriğindeki nar özleri yaşlılığı geciktirici etkiye (anti aging) sahiptir. Böylece cildi gençleştirir. Anti oksidant özelliği de bilinmektedir. Düzenli kullanıldığında cildin pürüzsüz bir hale gelmesini sağlar. Yaşlılığı tersine çevirici özelliği ile güzelliğine düşkün kadınların çoğu nar sabununu tercih ediyorlar. Cil besleyici, sıklaştırıcı etkisi ile yorgun ve olumsuz cilt görünümünü ortadan kaldırır.

Ürünler

PAPATYA SABUNU

Göz kapağı iltihaplarına iyi gelir. Göz altı tabaklarında etkilidir. Selülit tedavisinde kullanılır. Egzama kaşıntı ve mantara iyi gelir. Ayrıca saçlara dolgunluk ve parlaklık verir. İltihap giderici. Doğal kokusu ve etkin maddeleri sayesinde cilde parlaklık ve canlılık verir. Sabunlandıktan 2 dakika sonra durulanırsa vücuda mükemmel ferahlık verir.

Ürünler

SAFRAN SABUNU

Sinirleri uyarıcı etkisi ile vücuda dinçlik ve kuvvet verir. Ciltteki kaşıntıları ve sivilceleri yok eder. Hoş kokusu sayesinde ayak ve koltuk altı kokuları için ideal bir sabundur. Safranın birçok faydası vardır, yenilerek kullanıldığı gibi deriye de sürülerek kullanılabilir Tarihi çok eskilere dayandığından Cleopatra’nındı derisine altın rengi vermek için kullandığı aromasının kokusununda cilt için afrodizyak amaçlı kullandığı eski kaynaklarda belirtilmiştir.