Şifaver ÜRÜNLER

Ürün Hakkında

Ürünler

KEÇİ SÜTÜ SABUNU

Keçi sütü sabununun PH seviyesi ile insan cildinin PH seviyesi benzer, bu nedenle Keçi Sütü Sabunu bakteri ve kimyasal maddelere karşı cildi korur. Nemlendirici Keçi Sütü Sabunu etkisi cildi gerginleştirir ve sıkılaştırıcı özelliğiyle ipeksi görünüm sağlar. El yapımı olan Keçi Sütü Sabunu hassas ciltler için yararlıdır, Buciltte tahriş ve alerjik reaksiyon riskini azaltır. Akneye eğilimli ciltler için Keçi Sütü Sabunu yararlıdır, içerdiği süt proteinleri akneye neden olan bakterileri öldürür.

Ürünler

DEFNELİ BITTIM SABUNU

İçeriğindeki defne yağı ve bıttım menengiç sayesinde cildin yatışmasına ve ferahlamasına yardımcı olur. Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir. Saç dökülmelerinde ve saç uzatmada etkilidir. Mevcut olan saçların dökülmesini önler. Kuru, yıpranmış saçlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kepeğe Kesin Çözüm Sağlar. Bu sayede cildiniz genç ve yumuşak kalır. Buna ilaveten, cilt kırışıklıkları, ten lekelerinin giderilmesi. Sivilce akneler, yüzde oluşan lekelerin giderilmesinde etkilidir.

Ürünler

DEVE SÜTÜ SABUNU

Deve sütü ve zeytin yağının birleşimi hassas ciltler için harika sonuçlar vermektedir. Besleyici, bol vitaminli, onarıcı, hücre yenileme ve botoks etkili cilt gerginleştir ve sıkılaştıcı özelliğiyle ipeksi görünüm sağlar anti sedef özelliği vardır. Deve sütünün iyileştirici mucizesi ile bitkisel ve esansiyel yağların katkıları sorunlu ciltlere iyi gelir. Soğuk yöntemle yaptığımız bu ürünümüzü rahatlıkla kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ürünler

BALLI SÜTLÜ SABUNU

Cilt bakımı konusundaki en iyi sabunlardan biri olan Ballı Sütlü sabun, cildi canlandırır ve gençleştirir. Antibakteriyel özelliği ile ciltteki sivilceler başta olmak üzere akne ve yaraların kısa sürede iyileşmesine yardımcı olur. Cilt problemlerine yol açan bakterilerin oluşmasını engeller. Yağlı ciltlerdeki fazla yağı yok eder, cildin doğal yağ dengesini düzenler Kırışıklıkları ve ciltteki gözenekleri temizler. Karar malar için de faydalıdır. .

Ürünler

TARÇINLI KARANFİL SABUNU

Ciltteki belirgin çizgileri giderir. Yüz çillerinin giderilmesinde etkilidir. Yara, Sivilce ve çatlaklar için en etkili sabundur. İnce saç tellerini besler ve güçlendirir. Saç dökülmelerine karşı etkilidir. Ayrıca cilt çatlamalarında ve cilt sarkmalarında besleyici etkisi vardır. Vücuda hoş bir koku verir. Kasları yumuşatır, sinirleri sakinleştirici, rahatlatıcı etkileri vardır. Saç ve cilde canlılık ve parlaklık verir. Tüm ciltler için uygun. Ciltte oluşan yara ve çatlakların kapanmasında çok etkilidir.

Ürünler

PİRİNÇ SABUNU

İçeriğindeki pirinç proteini ile cildi güzelleştirir ve cilde sadelik kazandırır. Cilt kırışıklıklarının giderilmesine ve yaşlanmaya karşı etkilidir. Yıpranmış, yorulmuş olan ciltleri sıkılaştırarak sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır İçeriğinde bulunan doğal zeytinyağının antiseptik özelliği sayesinde cildinizi besler. Cildinizi yumuşatır ve yaşlanma etkilerini gidermeye yardımcı olur. Ergenlik sivilcelerinin iyileşmesine yardımcı olur. Ciltteki lekeleri azaltıcı etkisi vardır. Cildin doğal nem dengesini korur ve peeling etkisi göstererek kan dolaşımını hızlandırır.

Ürünler

BEBEK SABUNU

Bebeğinizin tenini yıpratmadan temizler. Doğallığı ile kadifemsi bir dokunuş sağlar. Sakinleştirerek rahat uyku uyumasını temin eder. Antibakteriyal özelliği ile bebeğinizin daha sağlıklı olmasını sağlar. Doğal zeytinyağı bebeğinizin cildini besler. Çocukların korkulu rüyası olan banyo, ballı sütlü zeytinyağlı sabunuyla bir nebze de olsa işinizi kolaylaştıracaktır. Vazgeçilmez ürünlerden biri olan sabun çok hassas ve yumuşacık olan bebek ve çocuklar için oldukça önemlidir.