Şifaver ÜRÜNLER

Ürün Hakkında

Ürünler

EŞEK SÜTÜ SABUNU

Alerjik ciltler için uygun bir sabundur hemoroit, egzama ve iltihaplı yaraların temizliğinde kullanılır. Siyah noktalı ve sivilceli ciltlerin günlük temizliğinde kullanılır. İçerdiği çörek otu yağı sayesinde cildin daha parlak görünmesini sağlar. Tazeleyici canlandırıcı ve sıkılaştırıcı özelliği olan çörek otu ve yumuşaklık verici saf zeytinyağı içerir cildinizi tahriş olmadan temizlerken saf zeytinyağı cildi besler yumuşatır ve kalıcı nemlilik sağlar hoş bir koku verir.

Ürünler

GÜL SABUNU

Gül yağı, güzellik olarak bilinir. Cilde hoş koku ve rahatlık hissi verir. Cildin yorgunluğunu alır ve cildi yumuşatır. Gözaltı morluklarının giderilmesinde kullanılır. Gül sabunu en etkili onarıcı özelliğe sahip ürünlerdendir. Genel anlamda gül, her türlü cilt sorununa iyi gelmesinin yanında, içeriğinde bulunan saf zeytinyağıyla beraber cildinize harikulade bakım yapar. Alerjik, egzamalı ciltlere ve açık yaralara iyi gelir. Ciltteki doğum lekelerini alır.

Ürünler

HALEP GARLI SABUNU

Halep ğar sabunu tarihte üretilen ilk sabun olarak Kabul ediliyor ve özellikle Orta Doğu’da oldukça popüler. Suriye’deki geleneksel Halep ğar sabunu üreticileri Sabun yapımı ile ilgili ilk anıları ile başlıyor. Halep ğar sabunu tarifinin nesillerdir değişmediğini gururla anlatılıyor. Defne ağacı yağı, zeytinyağı ve sodanın karışımı ile hazırlanan Halep ğar sabunu hiçbir kimyasal içermemesi nedeniyle %100 organik İlk olarak 11. yüzyılda Haçlılar tarafından Avrupa’ya tanıtılan sabun gün geçtikçe talebi artmış ve son yıllarda bütün doğal ürünlere uluslararası talep en üst noktaya ulaşmıştır.

Ürünler

HİMALAYA KRİSTAL TUZU SABUNU

Himalaya kristal tuzundan yapılmış Zeytinyağlı sabun cildinizin bakımını doğal olarak yerine getirir. Kristal tuz cildi temizler, dezenfekte eder ve içerdiği mineraller sayesinde cildi besler ve nemliliğini korur. Zeytinyağlı himalaya tuz sabununun alerjik, atopik, kuru cilt, sivilce, sedef hastalığı vb. cilt sorunlarının tedavisinde oldukça faydası vardır. Himalaya kristal tuzu sabunu normal sabunlar gibi köpürmez %100 Doğal sabundur.

Ürünler

İNCİ TOZU SABUNU

Göz altı morluklarında en etkili sabundur. Cilde canlılık verir, besler yumuşatır, nemlendirir ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Tüm cilt tipleri için uygun bir besleyici özelliğe sahiptir. Yüz ve vücut sıkılaştırıcı olarak kullanılır ve cilt parlatma özelliği de vardır.

Ürünler

ISIRGAN OTU SABUNU

Isırgan tohumunun yağı ile imal edilen ısırgan sabunu saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkilidir. Isırgan otunun elde edildiği yaprakta C vitamini, A -B2- B5- B9 ve K vitaminleri, beta- karoten, demir, mineral tuzları, bitki asitleri, beta sitosterin, sterylglucosid, lignan bulunmaktadır. Yağlı ince, yıpranmış, kırılan saçlarda saç gelişimini hızlandırır ve canlandırıcı olarak tavsiye edilir. Isırgan yağı, organik asitler açısından zengin, hücre yenileme özelliğine sahip. Vücut ısısını dengelediği, egzama, sedef gibi deri hastalıklarında etkili olduğu bilinir.

Ürünler

JOJOBA SABUNU

E vitamini açısından zengin olan Jojoba bitkisinin çekirdeklerinden elde edilen Jojoba yağı cilde yumuşaklık verir. Bu sabunun saç dökülmesinden, sivilcelerin giderilmesine, deri döküntüsünden cilt kırışıklıklarına kadar geniş bir spektrumda onarıcı etkisi var.