Şifaver ÜRÜNLER

Ürün Hakkında

Ürünler

ACI BADEM SABUNU

Siyah nokta ve sivilcelerin giderilmesini sağlar. İçerdiği acıbadem sütü sayesinde çok iyi bir makyaj temizleyici olup cildi canlandırır. Cildi nemlendirerek pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. İncesaçlara sahip olanlar için iyi bir besleyicidir. Kuru ciltler için gerekli onarımı ve nemi sağlar. Saçları nemlendirerek sağlıklı bir görüntü kazandırır. Kuru ciltlerin sorunu çatlamalara ve nemsizliğe çaredir. Ca, P, Fe, Na, K, Mg gibi maddelerinin yanı sır zengin A vitamini sağlar. Çillere karşı düzenli olarak kullanımda etki gösterir

Ürünler

ARDIÇ KATRANI SABUNU

Yağlı ciltler için sedef egzama rahatsızlıklarında dermatolojik bir sabundur. Hassas ciltlerde ve saçlarda dengeleyici ve besleyici özelliğe sahiptir. Mantar hastalıklarında cilt kaşıntılarında sedef ve egzamada varis ve ağrılarında uyuz ve benzeri cilt sorunlarında kullanılır.

Ürünler

ARGAN YAĞI SABUNU

. Argan yağı kozmetik sektöründe sıklıkla kullanılan, içerdiği vitamin ve mineraller nedeniyle insan vücudu için en yararlı olan yağ türüdür. Argan yağı, cildi çok kısa bir sürede nemlendirir ve cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar. Modern Argan yağının en etkileyici özelliği yaşlanmayı önleyici anti-aging özelliğidir. Argan yağı cildin genç kalmasını sağlar ve kırışıkların yok olmasına yardımcı olur. E, vitamini cilt için gerekli olan, doğal yağ asitlerinin bulunduğu ve vitaminler bakımından zengin bu güzel sabun, argan yağı ile zenginleştirilmiştir.

Ürünler

ÇAM ARDIÇ KÜKÜRT SABUNU

Deri hastalıkları ve saç dökülmelerinde, ergenlik sivilcesi, akne, siyah nokta, saç kıran, kepek problemlerinde, mantar, egzama, dermatit, ürtiker, vitiligo, sedef hastalıklarında, kaşıntı ve uyuz tedavisinde, varis ve ağrılarında, cilt temizliğinde, ayak kokularını giderilmesinde kullanılır. Antiseptik tonik ve afrodizyak etkilidir. Ciltteki yağ oranını dengeleyerek vücudu sağlıklı görünümlere kavuşturur.

Ürünler

ÇAM KATRANI SABUNU

Sabun bileşimindeki çam katranı ile ciltteki ölü tabakanın soyulmasını sağlar. Cildin yağ dengesini sivilce ve akne problemlerini giderilmesine yardımcı olur. Saç dökülmesine ve kepeklenmeye karşı etkilidir. Bileşimindeki zeytinyağı cildi yumuşatırken, saçları güçlendirir, canlandırır ve dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

Ürünler

ÇAM TEREBENTİN SABUNU

Çam terebentin yağı saç derisine ulaştığında, saç derisinde bulunan kılcal damarlardaki kan akımına destek verir. Ayrıca doğal yağ dengesinin korunmasına yardımcı olur. Bu sayede saçta meydana gelen dökülme ve kepeklenmeleri önlemeye yardımcı olur. Anti-mikrobiyel etkisi sebebi ile saç diplerinde meydana gelebilecek mikrobiyel gelişmeleri de önleyerek saç kırılması ve dökülmesini önlemede olumlu etkiler göstermektedir.

Ürünler

ÇÖREK OTU SABUNU

Alerjik ciltler için uygun bir sabundur hemoroit, egzama ve iltihaplı yaraların temizliğinde kullanılır. Siyah noktalı ve sivilceli ciltlerin günlük temizliğinde kullanılır. İçerdiği çörek otu yağı sayesinde cildin daha parlak görünmesini sağlar. Tazeleyici canlandırıcı ve sıkılaştırıcı özelliği olan çörek otu ve yumuşaklık verici saf zeytinyağı içerir cildinizi tahriş olmadan temizlerken saf zeytinyağı cildi besler yumuşatır ve kalıcı nemlilik sağlar hoş bir koku verir.